'MOTO-RAD' - SPRZEDAŻ CIĘŻARÓWEK

Dlaczego warto kupić pojazd w MOTO-RAD?

Szeroki, szybko zmieniający się asortyment
W MOTO-RAD znajduje się szeroki asortyment pojazdów. Codziennie poszerzamy naszą ofertę o nowe pojazdy.

Sprawdzona jakość
Każdy pojazd w naszej ofercie jest w bardzo dobrym stanie technicznym oraz posiada waży TÜV. Ponadto na każdy pojazd udzielamy gwarancji przebiegu oraz udostępniamy pojazdy klientom na sprawdzenie w ASO.

Dobre ceny
Nasze ceny ustalane są na podstawie takich cech pojazdu, jak marka, typ, rok produkcji, przebieg i wyposażenie. Każdy klient znajdzie w naszej ofercie pojazd dla siebie.

Dobre obyczaje kupieckie
MOTO-RAD już od niespełna dwudziestu lat buduje relacje ze swoimi klientami. O powodzeniu tego świadczy duża liczba powracających klientów.

Rozumiemy klienta
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy najlepiej, czego szukają klienci i dostosowujemy naszą ofertę do zapotrzebowania rynku. Ponadto ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, tak aby jak najlepiej służyć pomocą klientom w wyborze odpowiedniego pojazdu.

Pomagamy w sprawach związanych z finansowaniem zakupu pojazdu
Firma MOTO-RAD zawsze dopasowuje się do aktualnych potrzeb oraz obecnej sytuacji finansowej swoich klientów, czego dowodem jest brak narzucania przez nas formy finansowania sprzedaży. Nasi klienci posiadają pełny wachlarz możliwości wyboru finansowania, które odpowiada ich aktualnym potrzebą. Większość firm na rynku, oferująca kredyty lub leasingi jest we współpracy z firmą MOTO-RAD, co skutkuje sprawną sprzedażą oraz dopilnowaniem formalności.

Pomoc w szybkim załatwieniu finansowania zakupu pojazdu, tania oferta ubezpieczenia komunikacyjnego
Gwarantujemy naszym klientom realizację kredytu/leasingu w ciągu 3 dni roboczych. Ponadto oferujemy konkurencyjne cenowo pakiety ubezpieczeniowe OC/AC w wiodących towarzystwach ubezpieczeniowych. Więcej informacji patrz tutaj.

Fachowa pomoc doradcza
W MOTO-RAD każdy klient może liczyć na fachową pomoc w wyborze odpowiedniego pojazdu dla siebie.

PPewność, jaką daje tradycja
Firma MOTO-RAD od niespełna 20 lat zajmuje się handlem używanymi pojazdami, ciągle dostosowując się do potrzeb zmieniającego się rynku. Cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów. Rzetelność i profesjonalizm są cechami, które nas wyróżniają.